ClickCashi ärimudeli edu sõltub kiirusest – me kinnitame ja väljastame laene 24 tunni jooksul, mis tähendab, et me ei saa lubada endale ajakadu. Codelive on arendanud meile suurepärase laenuhalduse lahenduse ja hooldab süsteemi ning haldab meie IT protsesse.

Meil oli olemas uus veebidisain, aga uue veebilehe arenduseks oli jäänud väga vähe aega. Codelive meeskonna jaoks ei olnud see probleem. Nad olid kiired, detailidele orienteeritud, põhjalikud ja väga kiire infovahetusega.
Oleme tänulikud ka live järgse teenuse eest. Pidime lehe avama konkreetseks kuupäevaks ilma, et oleksime saanud seda enne põhjalikult testida. Codelive inimesed tegid kõik, et lõpetada kiiresti viimased asjad ja me ei tundnud ennast hetkekski maha jäetuna

Olen teinud koostööd Codelive tiimiga mitmes ettevõttes, millega olen seotud olnud. Koos oleme edukalt teinud kümneid suuremaid ja väiksemaid projekte ning tuhandeid väiksemaid ülesandeid. Minu arvates on edu võti olnud selles, et Codelive inimestel on väga kõrge ülesandele keskendumise võime. Nende suur kompetents vähendab drastiliselt kommunikatsiooni erroreid, projekti tarneaega ja nende skaleeritavates süsteemides saavad tööd kiiresti valmis.

Codelive on meie tehnoloogia partner ja koos ehitasime üles ühe esimese Indoneesia neopanga. Võlgneme suure osa oma edust just Codelive lahendusele ja usaldusväärsetele tarkvara tarnetele.

Tänan Codelive meeskonda, kes on loonud väga hea automaakleri süsteemi. Kui me esimest korda läksime oma süsteemiga avalikuks, siis Codelive meeskond reageeris ja genereeris lahendusi igale integratsiooni probleemile kiiresti. Tänu väga heale kommunikatsioonile jõudsime ideest kuni töötava MVP-ni 6 kuuga.

HIRE US
Võta meiega ühendust

Päringute korral võtke meiega ühendust
aadressil hello@codelive.ee

Raekoja plats 16
51004 Tartu
Eesti