Project

Skywerk

Ärivaldkond: Ehitus
Asukoht: Eesti
Teenused: UX-disain, UI-disain, Front-end arendus, Back-end arendus, Erinevad integratsioonid
Tehnoloogia: PHP, Laravel, Dokobit integratsioon (digitaalsed allkirjad)

Skywerk on kaasaegne ehitustööde haldamise tarkvara, mis ühendab erinevaid makselahendusi, digitaalallkirja võimalusi nii ID-kaardi kui ka mobiil-ID jaoks, raamatupidamisteenuseid, kalendreid, ehituslehti ja palju muud.

Väljakutse: ehitada mitme funktsiooniga nutikas ehitusplatvorm

Skywerki eesmärk on muuta ehitusjuhtimine efektivsemaks, kus kõik ehitusalased haldustoimingud tehakse ühes kohas. Nutikate lahenduste jaoks oli Skywerkil vaja integreerida mitmeid funktsioone, et platvorm aitaks muuta ehitusprotsessi sujuvamaks.

Tulemus: Lõime juurde uued funktsionaalsused

Codelive lisas juurde uusi funktsionaalsusi ja parandas programmi kasutatavust ehitusettevõtete projektijuhtidele ning erinevatele osapooltele.

Ehituspäevik

Skywerki ehitustööde logi on uus ja nutikas viis objektide haldamiseks. Ehituspäevikust saavad kõik projektijuhid kiiresti vaadata tööde seisu, samuti on võimalik projekte redigeerida, kommentaare lisada või töid kiirelt tehtuks märkida.

Kalender

Skywerki kalender annab kiire ülevaate kõigist olulistest tähtaegadest ja sündmustest koos lisateabe ja inimestega.

Raamatupidamine

Skywerk võimaldab jälgida kõigi töötajate töötunde, jälgida palgaarvestust ja määrata ülesandeid. Süsteem annab ülevaate öötundidest ning nädalavahetustel ja pühadel tehtavast tööst. Süsteem arvutab palgad, jättes aega kriitiliste ülesannetega tegelemiseks.

Kõiki funktsioone saad vaadata nende kodulehelt: www.skywerk.ee