Codelive
numbrites

23
spetsialisti tööl
98%
tagasiside
6+
erinevat riiki
7+
Fintech-lahendust

Tänaseks kasutatakse meie efektiivseid ja turvalisi finantstehnoloogia lahendusi globaalsel tasandil. Meie kliendid on Indoneesias, Singapuris, Nigeerias, Brasiilias, USA-s, Norras, Soomes ja muidugi Eestis.

Meie meeskonnas on 23 professionaali, kellest pooled on vanemarendajad. Kogemused ja nälg arenemise vastu veavad meid edasi uute innovatiivsete lahenduste poole. Õpetame ja arendame noori insenere ja spetsialiste majas sees välja töötatud metoodikate järgi.

Meie tiim on kokku puutunud ja teinud arendustööd einevates äri valdkondades nagu farmaatsia, pangandus, kinnisvara, logistika ja transport.

Meie väärtused

Läbipaistvus
Me usume, et usaldus ja läbipaistvus on pikaajalise suhte oluline nurgakivi.
Väljakutsed
Mõnikord kaotame, alati võidame: me õpime uhkusega mõlemast. Me võidame ja kaotame meeskonnana. Me kasvame koos meeskonnana.
Paindlikkus
Ei ole oluline kes, või kus, või kuna Sa oled. Loeb see, mida saavutad ja kuidas saavutad. Meie meeskonna supervõimed peituvad mitmekülgsuse, kogemuste ja oskuste kombinatsioonis.
Efektiivsus
Selleks, et teha parim, peame me lihtsalt olema parimad. Efektiivsus on meie igaühe siseasi, isegi kui keegi meid ei jälgi.
Järjepidevus
Me täidame oma lubadused, mis iganes ka ei juhtuks.
Kirg
Me teeme asju kirega või me ei tee neid üldse. Tulemuste saavutamine annab meile kire ja naudingu.
Meeskond

Meie juhtmeeskond

Jüri Pruulmann
Tegevjuht
Indrek Anepaio
Turundus ja äriarendus
HIRE US
Võta meiega ühendust

Päringute korral võtke meiega ühendust
aadressil hello@codelive.ee

Raekoja plats 16
51004 Tartu
Eesti