Meie mobiilirakenduste arendusmeeskond kasutab iOS-i ja Androidi arendamisel Flutterit, Swifti, Reacti ja React Native'i.

 • iOS arendus (AppStore)

  iPhone’i ja teiste iOS-seadmete kasutajad on enamasti linnainimesed, kõrgharidusega ja seiklushimulised. Nad kalduvad rohkem raha kulutama ja teenuseid tarbima nii veebis kui ka rakendustes. iOS erilahenduste abil saame pakkuda teile ja teie klientide iOS-seadmetesse kvaliteetseid rakendusi, mis on kättesaadavad kõigile Apple’i kasutajatele.

 • Androidi arendus (Google Play)

  Android-telefonid moodustavad ligikaudu 71% kõigist nutitelefonidest ja selle platvormi kasutajaid on 2,8 miljardit (allikas: https://www.businessofapps.com/data/android-statistics/). Meil on võimalik luua teile nii innovaatilisi maailmatasemel Androidi põhirakendusi kui ka hübriidrakendusi. Kohandatud arenduse võtmeks on lõppkasutaja mugavus; rakendus peab kasutajate elu lihtsustama.

 • Mobiilirakenduste UX/UI disain

  Kuna 50% – 95% veebiliiklusest tuleb mobiilseadmetest, on oluline klientidele pakkuda võimalikult sujuvat ja loogilist kasutajakogemust. Hea UX/UI disain on tähtis sõltumata sellest, kas teie kliendid kasutavad Androidi või iOS-i.

 • Platvormiüleste rakenduste arendus

  iOS-i ja Androidi kasutajaid leidub üle kogu maailma. Veenduge, et pakuksite sihtrühmale ühtset kogemust, olgu nad siis Galaxy Pad’l või iPhone’l. Lõppkasutaja kogemus peaks mõlemal juhul olema positiivne.

 • Mobiilirakenduste kvaliteedi tagamine

  Peamised põhjused, miks 62% inimestest rakendused pärast installimist kustutavad on süsteemi kokkujooksmised ja paigaldusvead. Rakendused vajavad põhjalikku testimist ja turule võib neid lasta ainult siis, kui need on vabad vigadest ja vastavad kvaliteedinõuetele. App Store ja Google Play omavad oma kvaliteedistandardeid, kuid lõppkokkuvõttes on meie ülesanne tagada teie rakenduse veatu toimimine.

 • Me arendame rakendusi Flutteri, Swifti ja React Native’i abil

  Meie kogenud arendajate meeskond loob teie ettevõttele ja brändi ärieduks laitmatuid mobiilirakendusi ja oleme osana teie kliendimeeskonnast.

Arendame mobiilirakendusi nii iOS-ile kui ka Androidile.

Erilahendusena loodud mobiilirakenduse eelised teie äris

 • Tugevdada kliendisuhteid

  Rakendus annab teile võimaluse parandada suhtlust klientidega, tagada pidev nähtavus ja lihtsustada rakenduse avamist. See aitab kaasa teie brändi tuntuse suurendamisele ja toimib ühtlasi suhtlus- ning turunduskanalina.
 • Pakkuda klientidele lisaväärtust

  Kas soovite lihtsamat kasutajaliidest, digitaalset lojaalsuskaarti, mugavat juurdepääsu kontaktidele või vestlusvõimalust teiega? Või äkki lisaväärtust pakkuvat sisu? Rakendusse saab lisada elemente, mis on kliendi teekonnal olulised ja toetavad Sinu ärieesmärke.
 • Olge seal, kus on teie kliendid — nii mobiilis kui ka veebis

  Elame digiajastul! Äritegevus toimub aina enam veebis ja iga päevaga automatiseeritumalt. Ole innovatiivne ja uuenduslik ning kohtu oma klientidega seal kus neile meeldib olla. Optimeeri traditsioonilisi ja uusi klienditeeninduse viise. Üha rohkem ärisuundi kolib internetti, mis annab võimaluse optimeerida “brick and mortar” kulusid.
 • Loo erilahendusega konkurentsieelis

  Töökindel rakendus, millel on suurepärane kasutusmugavus võib teil lihtsalt aidata konkurentidest eristuda. Rakendus on kasulik ainult siis, kui see toimib veatult ja kui see ennast õigel hetkel meelde tuletab. Toimivad rakendused kasvatavad ettevõtte äri ja toimivat rakendust ei viitsita teiste vastu välja vahetada.

Kui soovite mobiilirakenduste arendamisel:

Meie mobiilirakenduste arendusprotsessid on loogilised ja lihtsad:

 • Kohtumine ja teie äri mõistmine

  Korraldame kohtumise ja teeme struktureeritud arutelu selleks, et aru saada teie ärist ja äriarenduse eesmärgist. Selles etapis sõlmime ka kõik ennekõike teid kaitsvad konfidentsiaalsuslepingud.

 • Lõppkasutaja vajaduste selgitamine

  Kas rakendus on mõeldud Androidile või iOS-ile? Meie kasutuskogemuse meeskond töötab läbi iga teie kliendisuhtluse etapi ja kokkupuute punkti. Mida rohkem me teie klientide vajadusi teame ja mõistame, seda parema rakenduse loome kasutaja jaoks.

 • Navigeerimissüsteemi loomine

  On oluline pakkuda lõppkasutajatele kõige lihtsamat ja mugavamat viisi vajaliku teabe ja toimingute saamiseks ning tegemiseks. Hea rakendusnavigatsioon aitab:

  • Leida teavet kiiremini
  • Toetada oste
  • Tagada rakenduse sujuv töö
  • Kinnistada hästi toimivale rakendusele lojaalne klient.
 • Prototüüpimine

  Koostöös loome lahenduse prototüübi. Saate proovida erinevaid lahendusi, et leida parim võimalik stsenaarium.

 • Klienditestid

  Kuivõrd rakendused luuakse kindlale kasutajate grupile kasutamiseks, siis anname prototüüpi kasutada ka lõppkasutajatele. Olemasolevate klientide ja potentsiaalsete klientide tagasiside on see, mis aitab tegelikult mõista loodava rakenduse toetust ärile ja tema ärikasulikkust.

 • Disainimine - UX/UI

  Kasutusloogika ja visuaalse disaini koostoime on kriitilise tähtsusega. Olgu platvormiks iOS või Android, siis disain on esimene asi milleg kasutaja kohtub. Meie UI ja UX pädevusega disaini meeskonnal on kogemused erinevate iseloomuga rakenduste loomisel, alates finantstehnoloogiast kuni e-poodideni.

 • Rakenduse front-end arendamine

  Front-end arendajad panevad disainilahendused elama ja teevad rakendused kasutatavaks. Fronr-end arendajad hoolitsevad selle eest, et rakendused töötaksid laitmatult erinevates telefonides, -ekraaniformaatidel, -platvormidel ja -operatsioonisüsteemides.

 • Rakenduse back-end arendamine

  Ühendame front-end liidese vajalike andmebaaside ja serveritega. Hästi välja töötatud back-end lõpetab arendustsükli ning tagab sujuvad tööprotsessid.

 • Kvaliteedi kontroll

  Anname üle funktsioneerivaid ja detailideni viimistletud lahendused. See tähendab, et te saate funktsionaalse rakenduse, mis on loodud lõppkasutajale ja toetab teie äri parimal võimalikul viisil.

 • Teie uue rakenduse turule toomine

  Jepikajee! Teie rakendus on valmis ja mobiilsed seadmed teie klientide taskus on populaarsemad kui kunagi varem! Teie asi on ette valmistada turunduskampaania ja teie loodud rakendus lahendab kliendi väjakutsed.

 • Järgmised sammud – Jälgime kasutajate käitumist seadmetes. Kas rakendusele on vaja uusi funktsioone? Kas mobiilsetes harjumustes on muutusi?

  Tavaliselt töö ei lõppe rakenduse turule toomisega. Tõenäoliselt tekib soov lisada rakendusele uusi funktsioone. Või mõjutab rakenduse arengut mobiilitööstuses levivad uued trendid.

  Oleme teiega selleks, et pakkuda teie iOS-i ja Androidi rakendustele uusi lahendusi ja funktsioone. Kohandame rakendust vastavalt kasutajate vajadustele ja käitumisele. Aitame teil hoida teie rakenduse valdkonna parima ja äri kasulikuna.

KKK

 • ÜHE PLATVORMI VS. RISTPLATVORMI RAKENDUSE ARENDUS - MIS ON VAHE?

  Ühe platvormi rakendused on loodud spetsiaalselt ühele platvormile, näiteks ainult iOS-ile. Nende eeliseks on erakordselt hea kasutajakogemus ja suurepärane jõudlus, kuna rakendus on välja töötatud ühele konkreetsele platvormile.

  Ristplatvormi arendusega mõeldakse sammuke ettepoole ning rakendus kohandatakse mitmetele platvormidele korraga, nagu iOS ja Android. Tavaliselt kasutatakse sellisel juhul tööriistu nagu React Native ja Flutter. Ristplatvormi arenduse eelised on kiirem arendus ühise koodibaasi alusel ja suurem kuluefektiivsus.

 • MIS ON MOBIILIRAKENDUSE ARENDAMISE RAAMISTIK?

  Mobiilirakenduse arendamise raamistik on tarkvarateek, mis toetab mobiilirakenduste arendust. Teisisõnu on see tööriistade ja teekide kogum, mille on loonud arendajad selleks, et lihtsustada arendustööd teatud programmeerimiskeeles.

 • MIS ON KOHANDUVA DISAINIGA MOBIILIRAKENDUS?

  Kohanduva disainiga mobiilirakendus võimaldab jõuda suurema hulga kasutajate erinevate seadmeteni, kohandades sisu erinevate ekraani suuruste jaoks. Tavaliselt järgitakse sellise rakenduse loomisel nö. mobiil kõigepealt “mobile first” põhimõtet. Sellega tagatakse parim kasutajakogemus mobiili seadmetes ja kohandades sisu erinevas suuruses puute- ja tavalistele ekraanidele.

HIRE US
Võta meiega ühendust

Päringute korral võtke meiega ühendust
aadressil hello@codelive.ee

Raekoja plats 16
51004 Tartu
Eesti