Meie kogenud back-end arendusmeeskond valdab kõrgel tasemel järgnevaid keeli ja raamistikke:

PHP, Laravel, Python ja Node.js. Vue.js
 • Arendame back-end lahendusi veebile ja mobiilile

  Miks Sul seda on vaja? Hästi tehtud back-end arendus muudab toote Sinu kliendi jaoks funktsionaalselt toimivaks – olemas on selged ühendused andmebaaside, serverite, brauserite ja väliste teenustega.

 • API arendused ja integratsioonid

  Miks Sul seda on vaja? Läbi API lahenduste luuakse andmete vahetamiseks ühendused erinevate andmebaasidega. On uskumatu kui palju manuaalset tööd saab ära jätta ja automatiseerida API ühendustega.

 • Back-end arhitektuuri ehitamine: Server-rakendus-andmebaas

  Miks Sul seda on vaja? Aitame välja selgitada veebisaidi tegeliku loogika ja protsessid. Mõne nupu klikkimine või info sisestamine käivitab “ekraani taga” mitmed keerukad protsessid. Veebiarhitektuur mõjutab, kuidas erinevad koodi elemendid omavahel suhtlevad ja loovad oodatud tulemuse.

 • Pilve back-end lahendused: Turvalised liidestused ja infrastruktuur

  Miks Sul seda on vaja? Kas oled oma äri laendamiseks valmis? Aitame turvaliselt andmed, rakendused ja muud ärielemendid üle viia Sinu vajadustele kõige sobivamale pilvelahendusele.

 • Back-end lahenduste ümber kujundamine ja optimeerimine

  Miks Sul seda on vaja? On päev enne lansseerimist ja Sul on aeg otsa saamas? Kood ei ole nii selge ja puhas kui võimalik, kuid kuidagi teeb oma töö ära, aga uued projektid tulevad peale? Meie aitame koodi ümber kujundada, teha selle puhtaks ja tagame, et see töötaks nii praeguste kui ka tulevaste projektide jaoks.

 • Kohandatud back-end arendused

  Miks Sul seda on vaja? Kuulame Sinu vajadusi, proovime aru saada kliendist ja oleme kogu projekti vältel osa Sinu arendusmeeskonnast.

Arendame back-end projekte PHP, Laraveli ja Node.js tehnoloogiatega.

Meie arendusprotsessid on tehtud lihtsaks ja loogiliseks. Reeglina järgime antud protsessi:

 • Teeme Sinu äri endale selgeks: Kas on vaja midagi edasi arendada või alustada täiesti nullist?

  Kohtume ja teeme endale selgeks hetkeolukorra: kas on vaja edasi arendada pooleli olevaid süsteeme, parendada olemasolevat lahendust või hakata looma midagi uut. Selgitame välja, kas on vaja tehnilist auditit või konsultatsiooni? Siin faasis teeme ka paberitöö ära, kus allkirjastame lepingud ja NDA-d jms.
 • Prototüüpimine ja programmeerimine

  Viime Sinu teenuse või toote uuele tasemele. Loome prototüübi ja kasutame PHP, Node.js või Python tehnoloogiaid.
 • Testimine

  Meie arendajad töötavad testipõhise arenduse tehnikate, automatiseeritud testimistööriistade ja erinevate käsitsi testimise taktikatega, et saavutada maksimaalne tulemus kõrgeima jõudluse tasemel.
 • Back-end ja front-end ühendamine

  Meil on kogemusi kogu arendustsükli kokkuviimisega, alates pixel-perfect front-endist kuni veatult töötava serveri poole back-end arenduseni.
 • Avalikustamine

  Pane oma turundus- ja müügimeeskond valmis, "we are going live!"
 • Jätku tegevused, järgmised sammud ja iteratsioonid.

  Arendustööde avalikustamine on oluline samm kogu protsessis. Reeglina tekivad arendusprotsessi käigus uued ja täiendavad ideed, kuidas tarkvara, mobiilirakendusi ja veebilehte paremaks muuta. Selleks, et mitte projekti skoopi kaotada, salvestatakse need ideed edasiseks analüüsiks. Aitame Sind järgmiste sammudega, et pärast olemasolevat projekti käivitada uued projektid ning hakata realiseerima uusi ideid ja teenuseid.

KKK

 • Mida teevad back-end arendajad?

  Back-end arendajad vastutavad serveri poole arenduste, sealhulgas andmebaaside, veeilehe arhitektuuri ja koodi kirjutamise eest. Back-end on kõik see, mida Sina kliendina ei näe, aga vajad selleks, et veebilehel saaks teha vajalikke tegevusi nagu näiteks ostud ja sisse logimised.

  Tavaliselt ühendavad back-end arendajad kokku front-end ja back-end poole.

 • Mis asi on back-end arhitektuur?

  Back-end arhitektuur on veebilehe või tarkvara osad, mis pole kliendile nähtavad. Need funktsionaalsused käivituvad tavaliselt siis kui klient klikib mõnel nupul või teeb veebis mõned spetsiifilised sammud – back-end arhitektuur aitab luua tegevuste struktuuri.

  Back-end arhitektuuriga määratakse kuidas erinevad koodi osad omavahel suhtlevad ja see mõjutab veebilehe tegevust.

 • Mis vahe on back-end ja front-end arendusel?

  Kui back-end arendus hoolitseb selle eest, mis toimub serveri poolel ja on kasutajale nähtamatu, siis kasutajate poolel toimuvate toimingute eest ehk kõik mis on kasutajal veebisaidi avamisel ees, hoolitseb front-end. 

  Töökindla ja sujuva tarkvara, veebilehe ja mobiilirakenduse puhul on vaja nii back-end kui front-end arendust ja nende koos toimimist.

Terviklik arendus ja haldusteenus meilt

HIRE US
Võta meiega ühendust

Päringute korral võtke meiega ühendust
aadressil hello@codelive.ee

Raekoja plats 16
51004 Tartu
Eesti