Project

Casafy

Ärivaldkond: Kinnisvara, PropTech
Asukoht: Brasiilia
Teenused: Front-end arendus, back-end arendus, tehniline konsultatsioon, UX-UI disain
Tehnoloogia: PHP, Laravel, Docker, REST, Swagger
Projekti aeg: Kestab

Casafy eesmärk on aidata Brasiilia kodu otsijatel saada võimalikult kiiresti teada uutest sobitamisvõimalustest, et leida oma unistuste kodu. Kahe toaga korter São Paulo linnas, Bela Vista linnaosas või maja aiaga Rio Urcas? Te saate teavet, mis teid huvitab, hetkel, mil see ilmub.

Väljakutse: kinnisvara ärimudeli muutmine reklaamitasude maksmisest kvaliteetsete juhtide rahaks muutmise eest

Brasiilia kinnisvaraturg on halastamatu, sest seal on müügis üle 1,2 miljoni kinnisvaraobjekti. Teie kriteeriumidele vastav kinnisvara võib aga mõne sekundiga kaduda. Seetõttu peab kodu otsija saama teavet huvipakkuva objekti kohta täpselt sel sekundil, kui see ilmub.

Väljakutse oli luua Brasiilia kinnisvaramaaklerite ja -maaklerite jaoks, kes soovivad kinnisvara müüa, uue mõttelaadiga ärimudel. Casafy soovis kinnisvaratööstust raputada, sest senine ärimudel põhines reklaamitasudel.

Uus lähenemisviis oli erinev rahateenindus. Selle asemel, et kasutada platvormi invasiivsetel reklaamitasudel, maksavad agendid ja maaklerid saadud kontaktide ja kvaliteetsete juhtide eest, tagades, et mõlema poole huvid on kooskõlas. Selline lähenemine aitab Casafy rakendust puhtana hoida ja leida potentsiaalseid kliente mõlema poole jaoks mõistliku hinna ja ajaga.

Selleks, et aidata kaasa muutustele konkureerivas tööstuses ja murda kehtivaid reegleid, oli Codelive vastutav kogu lahenduse back-end arenduse ja veebi front-end arenduse eest.

Andmepõhine nutikas lähenemine aitab kodu otsijatele iga sekundit arvesse võtta.

Casafy kasutab andmetel põhinevat nutikat soovitusmootorit, et õppida kodu otsija mustreid ning muuta sobiva kodu otsimine kiireks ja tõhusaks. Kodu otsija ei pea enam kulutama oma väärtuslikku aega olemasolevate kodude filtreerimisele. Otsijal on võimalus broneerida aeg ruumide külastamiseks ja vestelda kinnisvaramaakleriga, et saada kiireid vastuseid.

Lisaks loetletud objektidele leiavad koduotsijad väärtuslikku teavet parima otsuse tegemiseks: Casafy platvormil on ühes ja samas kohas kättesaadavad keskmised hinnad, naabruskonna omadused, võrdlused jne.

Tulemus – revolutsioon Brasiilia kinnisvaratööstuses

Casafy kinnisvara mobiilirakendus ja veebilahendus on teinud Brasiilia kinnisvaratööstuses olulise muudatuse, pakkudes kiiret ja arukat sidet kodu müüja ja kodu otsija vahel.

Brasiilia kodu otsijad saavad nüüd oma kriteeriumide alusel rohkem teavet olemasolevate kinnisvarahindade ja muude tegurite kohta. Casafy pakub üleminekut ärimudelis, et olla tõhusam – massiivsest reklaamist kvaliteetsete juhtnööride juurde.