• Vali oskused ja teadmised vastavalt oma vajadustele

  Miks see hea on? Kas Sinu ettevõtet ootab ees uusi väljakutseid täis projekt? Vajad tehnoloogia muutust või vajad lihtsalt strateegilist konsultatsiooni?
  CaaS teenuse parim osa on see, et Sa ei pea tegelema pika ja kuluka CTO värbamisprotsessiga ja palkama inimest, keda pikas perspektiivis vaja ei ole. Virtuaalne CTO on Su meeskonna liige täpselt niikaua ja nii palju kui vajad.

 • Unusta pikk ja kulukas värbamisprotsess ja suured boonused

  Miks see hea on? Pole vaja leida aega ja ressurssi õige inimese leidmiseks, oskuste testimiseks, seejärel oodata mitmeid kuid ning jätta kasutamata võimalus ennetavalt tegutseda.

  Virtuaalne CTO liitub Sinu meeskonnaga siis, kui seda vajad. Sina kontrollid lepingu pikkust, ei pea muretsema kontorikoha ega palgafondi pärast.

 • Ettevõtte tehniliste ja operatsiooniliste riskide juhtimine

  Miks see hea on? Virtuaalne CTO vastutab ja hoiab ettevõttes arendusportsessid töös ning vastutab tähtaegade eest. Meie suur ja erinevate ettevõtete CTO kogemus aitab vähendada ebaõnnestumiste riske. Meie CTO teeb koostööd Sinu programmeerijatega, analüütikutega ja teiste funktsioonide eest vastutajatega. Leiame Sinu vajadustele vastava CTO.

 • Kuluefektiivne ja paindlik lahendus

  Miks see hea on? Vajadus uute arenduste ja tehnoloogia järele võib muutuda üleöö. CaaS teenusega saad kohe paluda tehnilist abi ja uusimate tehnoloogiaoskustega projektijuhtimist. Pikki siduvaid lepinguid ei ole vaja sõlmida – maksad ainult selle eest, mida kasutad.

 • Kasuta oma ettevõtte kasvuks välist vaadet - tipptasemel CTO kompetentsi

  Miks see hea on? Kasvata oma ettevõtet läbi professionaalse konsultatsiooni, ausa tagasiside ja eksperditasemel tehnikajuhi abiga. Tehnilise kompetentsi puudumine ei tohiks saada ettevõtte äri arengu piduriks. Hangi CTO teenus!

Meie kogemustega CTO võib olla Sinu ettevõtte CTO

Kuidas tellida ja palgata vajaduspõhist CTO-d?

Meie CaaS teenuse protsess on lihtne ja loogiline:

 • Kohtume, teeme Sinu äri vajadused selgeks

  Korraldame koosolekuid, et mõista Sinu hetkeseisu: mis on ootused CTO-le, mis oskuseid on projekti jaoks vaja ning mis on projekti tüüp. Kas tegemist oleks ühekordse konsultatsiooniga, projektijuhtimisega või osalise/täiskohaga CTO teenusega?
 • Meeskonnaga tutvumine

  Veendume, et virtuaalne CTO sobib Sinu tiimiga. Eduka teenuse ja tulemuse aluseks on väga hea teineteise mõistmine.
 • Projekti ja ülesannete kaardistamine konkreetsete ajakavadega

  Projekti kaardistamine, kommunikatsiooni kooskõlastamine ja tähtaegade seadmine, et saavutada maksimaalselt hea tulemus.
 • Järgmised sammud ja tegevused

  Toote või teenuse avalikustamine on oluline projekti teetähis, kuid sellega tarkvaraarendus ei lõpe. Protsessi käigus kerkib esile palju ideid, mis on põhjustatud kasutajate vajadustest ja muutustest maailmas. Meie CTO koos arendustiimiga on Sinu kõrval, et astuda järgmiseid samme ja alustada uute ideede ellu viimisega.

Ettevõtted, kes on usaldanud meie CTO teenust:

KKK

 • Kes on virtuaalne CTO?

  Virtuaalne tehnoloogiajuht liitub tiimiga lühiajaliselt ja aitab välisvaatlejana projekti uuele tasemele viia. Nad pakuvad oma tehnoloogia- ja juhtimisoskusi ettevõtte tehnoloogilise arengu ja eesmärkide saavutamiseks. Virtuaalsed CTO-d tavaliselt ei ole püsivad töötajad ja nad võivad töötada mitmetes erinevates ettevõtetes. Nad võivad aidata ettevõtte juhtkonnal määratleda tehnoloogilisi eesmärke ja taktikaid, juhtida tehnoloogia meeskonda ja anda nõu tehnoloogiliste valikute tegemisel.

 • Mis asi on CaaS - CTO as a service?

  CaaS ehk CTO as a service on tehnoloogiajuhtimise teenus. See tähendab, et ettevõte võib tellida tehnoloogiajuhi teenuseid ajutiselt või osaliselt täiskoormusega töötaja palkamise asemel. CaaS pakub ettevõttele võimalust saada professionaalset tehnoloogiajuhtimist ja nõu. See võib olla eriti kasulik väiksematele ettevõtetele, mis ei pruugi jõuda täiskohaga tehnoloogiajuhi palkamise lävendini, kuid vajavad siiski abi oma äritegevuse edendamiseks ja kiireks arenemisest just projektide algusfaasis.

 • Kes saavad kasu CaaS teenusest?

  CaaS teenusest saab kasu iga kõrgtehnoloogiliste vajadustega ettevõte, kellel endal ei ole tehnoloogiajuhi palkamiseks piisavalt aega või finantsvahendeid. CaaS teenust võivad vajad nii iduettevõtted kui ka järgmist digitaliseerimise projekti läbiviivad ettevõtted. Oleme siiani aidanud:

  • Kiiresti kasvavaid iduettevõtteid, et olla kursis kõigi arendusprojektidega
  • Uusi iduettevõtteid toote kiireks käivitamiseks
  • Suuremaid ettevõtteid välisauditiks, erioskuste ajutiseks kasutamiseks, konsultatsiooniks ja/või projektijuhtimiseks.

  CaaS teenuse sisseostmisega on Sul võimalus kasutada ka teisi teemaga kaasnevaid kompetentse.

Meie CTO CaaS teenust kasutavad