Meie arendajate meeskonnas arendajad, kellel on kogemused ja teadmised JavaScript, React.js, Vue.js, HTML, CSS (SCSS) tehnoloogiatega töötamiseks.

 • Kaasaegne front-end arhitektuur ja disain

  Miks Sul seda on vaja? Korrektne ja kvaliteetne kood tagab töökindla veebiliikluse kodulehele, veebilehe sees ning tagab, et kasutajad ei lahkuks lehelt selle vigade pärast. Kaasaegne välimus ja veebilehe loogiline ülesehitus jätab kasutajale hea esmamulje ning soodustab kliendiks hakkamist.

 • HTML & CSS respondeeruv / kohanduv veebileht

  Miks Sul seda on vaja? Erinevates valdkondades tehakse 50-95% veebilehtede külastustest mobiilseadmetest. Erinevate seadmete ekraanidega kohanduv veebileht tagab sujuva liikumise lehel ja Sinu äri eesmärkide saavutamise sõltumata seadmest, mida kasutaja kasutab. 

 • WordPress CMS arendus

  Miks Sul seda on vaja? WordPress CMS (Content Management System) on enim levinud veebide ja väiksemate e-poodide ehitamise keskkond. Meie rahvusvaheline front-end arendajate meeskond loob optimaalseimad lahendused Sinu äri edukaks toetamiseks.

 • Veebilehe ja mobiilirakenduse disain (UI disain)

  Miks Sul seda on vaja? Tuginedes uuringutele, siis ligi 75% kasutajatest annab veebilehe kasutatavusele hinnangu üksnes visuaalse disaini baasilt. Olgu tegemist veebilehe või mobiilirakendusega – kui soovid ärile orienteeritud disaini, peab see olema kasutajakeskne. 

 • Kasutajakeskne disain (UX) ja arendus

  Miks Sul seda on vaja? “Disain ei ole ainult see, et kuidas ta välja näeb ja tundub. Disain on kuidas ta töötab.” -Steve Jobs

  Ca 70% interneti äridest ebaõnnestuvad või on ebaefektiivsed oma kasutusmugavuse pärast. Sujuv ja kasutaja kontekstis läbi mõeldud disain on äri kasvu aluseks.

 • Optimeerimine, hooldus ja klienditugi

  Miks Sul seda on vaja? Hea veebi loomine ei lõppe selle avalikustamisega. Seda hakatakse optimeerima vastavalt kasutajate tegelikule liikumisele ja tegevustele veebis. Väärtustame uusi lahendusi, katsetusi ning oleme valmis pakkuma probleemide korral kiiret ja professionaalset kliendituge.

 • Veebiarenduse tehnoloogiad JavaScript, ReactJS, Vue.js, HTML, CSS (SCSS)

  Miks Sul seda on vaja? Uusimad tehnoloogiad tagavad veebi parima toimivuse. Meie vanemarendajad teavad täpselt kuidas neid tehnoloogiaid Sinu äri jaoks vigadeta ja usaldusväärselt ära kasutada.

Kogemustega vanemarendajad, kes tunnevad oma töövaldkonda. Nad on Sinu projekti jaoks valmis.

Front-end arenduse protsessid parima tulemuse saavutamiseks

Meie arendusprotsess on lihtne ja loogiline:

 • Analüüsime ja kaardistame äri vajadused ja eesmärgid

  Meil on struktuurselt juhitud konstruktiivsed koosolekud. Kogume info kokku ja hakkame analüüsima. Koos sellega teeme ka paberitöö ära, kus allkirjastame lepingud ja NDA-d jms.
 • Analüüsime ja kaardistame lõppkasutaja vajadused

  Mida rohkem me tegeleme Sinu veebilehe või e-poe kasutajate vajaduste uurimise, kaardistamise ja analüüsimisega, seda parem on lõpptulemus. Meie UX/UI meeskond on valmis Sind iga ühenduspunktiga aitama.
 • Prototüüpimine ja programmeerimine

  Kasutatavuse testimiseks loome prototüübi, mida saavad lõppkasutajad kasutada ja tagasisidestada. Mida parema prototüüp, seda kiiremini saame korraldada programmeerimistöid ning seda kiiremini valmib veebileht või e-pood.
 • Testimine

  Meie arendajad praktiseerivad testipõhist arendusmetoodikat. Testime selleks, et arendada ja arendame koostöös testijatega.
 • Front-end ja back-end arenduste ühendamine

  Meil on kogemusi kogu arendustsükli kokkuviimisega, alates pixel-perfect front-endist kuni veatult töötava serveri poole back-end arenduseni.
 • Avalikustamine

  Pane oma turundus- ja müügimeeskond valmis, "we are going live! "
 • Jätku tööd, järgmised sammud.

  Ootame, vaatame ja analüüsime kuidas kliendid tegelikult hakkavad veebis liikuma ja tegevusi tegema. Võimalikud bugid parandame kiiresti ära. Uued arendused ja parendused vastavalt teie äriarendusele ja veebilehe kasutatavuse analüüsimisele.

KKK

 • Mida teevad front-end arendajad?

  Iga veebilehe ja mobiilirakenduse külastamisel on näha front-end arendajate tööd. Front-end arendajad loovad tarkvara, veebisaidi ja mobiilirakenduse osa, mida kasutajad saavad näha ja kasutada. Nemad on vastutavad selle eest, et kõik funktsionaalsused töötaksid korrektselt ja kiiresti.

  Front-end arendajad kasutavad oma töös programmeerimiskeeli nagu HTML, CSS ja JavaScript.

 • Mis asi on front-end arhitektuur?

  Front-end arhitektuur on protsesside ja tööriistade kogumik, mis aitab luua tõhusama töövooga selgemat, kvaliteetsemat ja läbimõeldud koodi. 

  Antud arhitektuur on sarnane tavalise arhitektuuriga, eesmärk on näha struktruuri ja eesseisvaid võimalikke probleeme ja väljakutseid.

 • Mis vahe on front-end ja back-end arendusel?

  Nii back-endil kui front-endil on oluline roll arendusprotsessis. Front-end on tavaliselt see, mida kasutaja näeb. Front-endi kutsutakse ka kui “kliendi poole” arenduseks läbi mille luuakse kasutajale kasutusvõimalused ja -kogemused.

  Back-endis ehitatakse süsteemid, mis toetavad front-end poolt. Seda kutsutakse ka “serveri poole” arenduseks, kus on andmebaasid ja liidestused. Front-end ja back-end peavad koos töötama laitmatult ja optimaalselt.

 • Mis asi on full-stack arendus?

  Full stack arendus hõlmab endas nii front-end kui back-end arendust. Nii nagu on front-endi ja back-endi protsessid ja programmeerimiskeeled erinevad, on ka neid oskavad arendajad erinevad, sest vajavad erinevaid teadmiseid ja kompetentse. Full-stack teenust pakkuvates arendusettevõtetetes nagu ka Codelive, on mõlema poole spetsialistid tööl.

Mõned meie front-end arenduste referentsid

HIRE US
Võta meiega ühendust

Päringute korral võtke meiega ühendust
aadressil hello@codelive.ee

Raekoja plats 16
51004 Tartu
Eesti