Project

Clickcash

Ärivaldkond: Laenuandmine
Asukoht: Brasiilia
Teenused: CTO CaaS, front-end arendus, back-end arendus, LMS laenuhaldussüsteemi arendus
Tehnoloogia: PHP, Docker, AWS, R, Python, REST, TimeMachine by Codelive

15-aastane kogemus veebilaenude valdkonnas Euroopas ja Aasias, mis andis Eestist pärit Morcote’ile ja Austriast pärit Telorile teadmised ja kasutamata potentsiaali ClickCashi asutamiseks selleks, et tuua ülemaailmsed krediiditööstuse uuendused Brasiiliasse. 2019. aastal asutati ClickCash São Paulos, Brasiilias.

Väljakutse: Pakkuda suuremat paindlikkust ja turvalisust kui tavaline krediidirakendus.

Click Cash on kiire ja terviklik läbiv krediidiplatvorm, mille eesmärk on raputada Brasiilia krediiditööstust.

Codelive töötas välja platvormi turvalise ja paindliku back-end lahenduse (LMS), mis sisaldas kõiki uuendusi, mis tulenesid varasematest teadmistest ja kogemustest laenuturul.

Tänu skaleeritavale süsteemile on Click Cash lahendus paindlik ja seda on võimalik kiiresti ja turvaliselt arendada. See võimaldab ettevõttel pidevalt arendada uusi tooteid ja uuenduslikke lahendusi Brasiilia laenuturu jaoks.

Tulemus: Andmepõhine krediidihindamise ja haldamise lahendus.

ClickCash on välja töötanud andmeanalüüsil ja Big Data’l põhineva mitmekihilise krediidisüsteemi, mis analüüsib reaalajas paljusid andmeallikaid. Andmete kasutamine aitab tagada krediidipunktide turvalise kontrolli ja avab võimaluse saada laenu uutel klientidel, kellel tänu traditsioonilistele hindamismeetoditele seni puudus laenu saamise võimalus.