Coding ideas
to live

23
eksperti tööl
7 +
Fintech lahendust
98 %
rahulolu
6 +
erinevat riiki
TEENUSED
Kuidas saame olla teile abiks?
BACK-END ARENDUS
Finantsmaailma keerukad ja mahukad optimeerimise ja andmehalduse lahendused on andnud meile võimaluse luua kiireid, skaleeritavaid ja turvalisi tarkvara infosüsteeme. Kasutame laia valikut programmeerimiskeeli ja tehnoloogiaid, mis tagavad meile parimad integratsioonid ning turvalised ja tehnilised lahendused Sinu äri arendamiseks.
FRONT-END ARENDUS
Meil kõigil on kogemusi, kus veebis mõni nupp või vorm ei tööta. Taoliste vigade tekkimisel võivad inimesed otsida soovitud tegevuse lõpetamiseks mõne muu veebilehe. Meie tagame Sinu veebilehe ja ärikeskkonna toimivuse läbi optimaalse arenduse ja põhjaliku testimise.
Mobiiliäpid ja -rakendused
Me inimestena oleme valmis oma telefoni laadima eraldi rakendusi selleks, et kasutada teenuseid kiiremalt ja mugavamalt võrreldes veebibrauseriga. Mobiilirakendused ehk äpid suurendavad tuntavalt Sinu loodud info kättesaadavust ning võimaldavad sellele ka võrguühenduseta juurdepääsu. Soovid iOS või Android rakendust? Me tegeleme mõlemaga!
PILVETEENUSED
Pilveteenused on tänaseks saanud ettevõtete lahutamatuks äriprotsessi osaks. Pilvelahendused on lihtsasti ligipääsetavad, kergelt skaleeritavad ja taskukohased. Kuidas valida AWS, Google, Alibaba, Amazoni ja Azure vahel? Meie aitame valida Sinu vajadustele vastava lahenduse ja seadistame üles kogu infosüsteemi.
UI/UX DESIGN
UX sisaldab rohkem kui seda, mis silmale paistab. Väikesed disaini detailid võivad mõjutada äri edukust. UX strateegiat luues katame kõik Sinu toote või teenuse etapid - esimesest muljest kuni tellimuse ja järelteeninduseni välja.
IT TEHNILINE KONSULTATSIOON
Meie inimesed on tarkvaraarenduse valdkonnas töötanud alates 1995ndast aastast. Selle aja jooksul oleme teinud väga erinevates ärivaldkondades (viimastel aastatel peaasjalikult finantstehnoloogia valdkonnas) sadu IT arenduse projekte, mille käigus on omandatud meeletult kogemusi ja teadmisi. Kui Sul on idee, aga vajad teadmisi ja juhiseid õigete lahenduste välja töötamiseks, siis meie saame Sind aidata.
CTO teenus - CAAS. Virtuaalne CTO
Käivitad oma idufirmat? Vajad tehnilist nõustamist? Otsid IT projektijuhti? Virtuaalse CTO teenus on kõige tõhusam, kuluefektiivsem ja kiireim viis kiire abi saamiseks. Küsi pakkumist!
Meid innustab suurepärane tulemus!
KLIENDID
Meie kliendid
Kliendid
Meie kliendid meist

Tänan Codelive meeskonda, kes on loonud väga hea automaakleri süsteemi. Kui me esimest korda läksime oma süsteemiga avalikuks, siis Codelive meeskond reageeris ja genereeris lahendusi igale integratsiooni probleemile kiiresti. Tänu väga heale kommunikatsioonile jõudsime ideest kuni töötava MVP-ni 6 kuuga.

Codelive on meie tehnoloogia partner ja koos ehitasime üles ühe esimese Indoneesia neopanga. Võlgneme suure osa oma edust just Codelive lahendusele ja usaldusväärsetele tarkvara tarnetele.

ClickCashi ärimudeli edu sõltub kiirusest – me kinnitame ja väljastame laene 24 tunni jooksul, mis tähendab, et me ei saa lubada endale ajakadu. Codelive on arendanud meile suurepärase laenuhalduse lahenduse ja hooldab süsteemi ning haldab meie IT protsesse.

Olen teinud koostööd Codelive tiimiga mitmes ettevõttes, millega olen seotud olnud. Koos oleme edukalt teinud kümneid suuremaid ja väiksemaid projekte ning tuhandeid väiksemaid ülesandeid. Minu arvates on edu võti olnud selles, et Codelive inimestel on väga kõrge ülesandele keskendumise võime. Nende suur kompetents vähendab drastiliselt kommunikatsiooni erroreid, projekti tarneaega ja nende skaleeritavates süsteemides saavad tööd kiiresti valmis.

Meil oli olemas uus veebidisain, aga uue veebilehe arenduseks oli jäänud väga vähe aega. Codelive meeskonna jaoks ei olnud see probleem. Nad olid kiired, detailidele orienteeritud, põhjalikud ja väga kiire infovahetusega.
Oleme tänulikud ka live järgse teenuse eest. Pidime lehe avama konkreetseks kuupäevaks ilma, et oleksime saanud seda enne põhjalikult testida. Codelive inimesed tegid kõik, et lõpetada kiiresti viimased asjad ja me ei tundnud ennast hetkekski maha jäetuna

HIRE US
Võta meiega ühendust

Päringute korral võtke meiega ühendust
aadressil hello@codelive.ee

Raekoja plats 16
51004 Tartu
Eesti