Project

Income

Ärivaldkond: Laenuandmine, Fintech
Asukoht: Eesti
Teenused: CTO CaaS, front-end arendus, back-end arendus, tehniline nõustamine, UX-UI disain
Tehnoloogia: PHP, Laravel, Vue.JS, AWS, Docker, REST, Swagger, TimeMachine by Codelive

Income eesmärk on muuta laenudesse investeerimine turvalisemaks ja läbipaistvamaks ning luua P2P platvorm, mis pakub investoritele suuremat turvalisust.

Väljakutse: Lihtsalt kasutatava ja turvalise P2P platvormi idee kuni MVP-ni.

Income vajas uut laenude haldamise platvormi, mis pakuks turvalisust ja oleks klientidele lihtsasti kasutatav ja usaldusväärne. Kuna Income lähenes P2P-platvormile uuenduslikult, eesmärgiga kaitsta investoreid paremini, oli vaja uus kontseptsioon algusest peale programmeerida võimalikult sujuvalt.

Codelive oli Income’i arendusprotsessis osaline algusest saati. Toote esialgse arenduse käigus seadsime kaks eesmärki: välja töötada LMS-i tehniline ülesehitus ning keskenduda platvormi turvalisusele ja operatiivsele stabiilsusele.

Süsteemi tuum põhineb usaldusväärsel sündmuste jäädvustamise mudelil (TimeMachine) ja kahepoolsetel pearaamatutel.

Süsteem kontrollib automaatselt laenupakkujate andmeid ja tagab, et platvorm kuvab õiged laenud ja töötab stabiilselt.

Rõhuasetus kasutajakogemuse lihtsusel läbi turvalisuse

Codelive töötas välja Income’i veebirakenduse admin- ja kasutajaliidese, et teha kasutajate investeerimisprotsess võimalikult lihtsaks.

Platvorm pakub võimalusi, mis lubavad investoritel manuaalselt laene valida või luua automaatne investeerimisstrateegia, mis filtreerib olemasolevad laenud vastavalt investorite vajadustele ja jaotab automaatselt vabad vahendid.

Platvormi efektiivseks administreerimiseks lõime adminliidese lahenduse, mis võimaldab:

  • kasutajaõiguste haldamist,
  • KYC/KYB-andmete ülevaadet,
  • tegevuse monitoorimist,
  • aruannete kontrolli,
  • turunduskirjade saatmist ja palju muud.

Tulemus – investeerimine laenudesse on tehtud lihtsaks

Income on 2020. aastal asutatud globaalne P2P-investeerimisplatvorm, mis annab inimestele võimaluse investeerida erinevatesse laenudesse üle maailma. Klientide usaldusel põhinev Income pakub turvalist ja lihtsat viisi investeerida isiklikesse, kinnisvaralaenudesse, autolaenudesse ja lühiajalistesse laenudesse. Investorid on paigutanud platvormi kaudu ligikaudu üheksa miljonit eurot, saavutades 11,8%-lise intressimäära.